Wdrożenia

Udane wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego przynosi przedsiębiorstwu rozliczne korzyści wynikające z obsługi głównych procesów firmy w jednym spójnym środowisku komputerowym i  pozwala na istotną optymalizację i usprawnienie działania firmy.

Odpowiednia konfiguracja środowiska informatycznego, parametryzacja programów w sposób adekwatny do potrzeb, integracja wdrażanego systemu z oprogramowaniem Klienta, migracja danych z poprzednio używanych programów oraz wsparcie merytoryczne naszych konsultantów umożliwią optymalne wykorzystanie naszych rozwiązań w Państwa codziennej pracy.

Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem zdobytym w projektach realizowanych dla naszych Klientów. Decydując się na współpracę z nami, możecie Państwo liczyć na wnikliwą, twórczą analizę wymagań i przedstawienie koncepcji odpowiadającej potrzebom Waszej organizacji. Zrealizujemy projekt z użyciem najnowszych technologii i zapewnimy Państwu pełne wsparcie pracy po produktywnym uruchomieniu systemu.

Wszystkie usługi mogą być realizowane w ramach umowy serwisowej, której podpisanie gwarantuje priorytetową obsługę przez naszą firmę.

Zobacz wdrożenia MAP solutions

Nasze wdrożenia

Zapoznaj się z wdrożeniami MAP solutions.

czytaj więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Podaj numer telefonu i adres email, skontaktujemy się!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.