Sprzęt IT

Jesteśmy partnerem firmy Posnet Polska S.A. – jednej z czołowych firm w dziedzinie kas fiskalnych i drukarek fiskalnych. Urządzenia Posnet cieszą się doskonałą opinią wśród Użytkowników przede wszystkim ze względu na bezawaryjną pracę oraz prostotę obsługi.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo proste kasy jednostanowiskowe jak i sprzęt dla sklepów wielkopowierzchniowych, stacji benzynowych, hoteli i restauracji. Posiadamy również najbogatszy wybór skanerów kodów kreskowych, kolektorów danych, wag, szuflad i innych akcesoriów.

Oferujemy popularne modele kas fiskalnych typu: Mobile, Bingo, Neo oraz drukarek fiskalnych typu: Temo, Thermal.

Nasi Konsultanci służą także pomocą w zakresie kompleksowej opieki informatycznej nad Państwa sprzętem komputerowym. Oferujemy pomoc serwisową zarówno w postaci doraźnych interwencji, jak i działań o charakterze prewencyjnym. Zapewniamy naszym Klientom outsouring IT, gwarantujący kompleksową obsługę w zakresie sprzętu komputerowego, urządzeń fiskalnych i zarzadzania sieciami komputerowymi.

Wszystkie usługi mogą być realizowane w ramach umowy serwisowej, której podpisanie gwarantuje priorytetową obsługę przez naszą firmę.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Serwisem

pod numerem: (22) 774 51 66 lub wysyłając zapytanie na adres: serwis@mapsolutions.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Podaj numer telefonu i adres email, skontaktujemy się!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.