Oprogramowanie Comarch

Oprogramowanie Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to program przeznaczony do kompleksowego zarządzania firmą. Wspiera Cię zarówno w kontakcie z klientami, prowadzeniu księgowości, realizowaniu zamówień, jak i nadzorowaniu magazynu.

Z oprogramowania Comarch ERP Optima korzysta już ponad 80 tysięcy firm w Polsce i na świecie. Największymi jego zaletami są stabilność, intuicyjność i wydajność. Programiści firmy Comarch stale pracują nad wprowadzaniem ulepszeń i nowych rozwiązań, które pomagają w codziennej pracy z programem. Oprogramowanie Comarch jest przeznaczone zarówno dla mikro, małych, jak i dla dużych firm usługowych, produkcyjnych oraz handlowych. Doskonale sprawdza się również w przedsiębiorstwach korzystających z usług biur rachunkowych, a także dla samych biur rachunkowych. Comarch ERP Optima dzięki dedykowanym modułom do prowadzenia każdego obszaru biznesowego w firmie ((faktury, płace, kasa/bank, sprzedaż, handel z magazynem itd.) jest idealnym systemem do sprawnego zarządzania firmą.

Elastyczność to nie tylko łatwe rozbudowanie systemu, ale także dogodne modele płatności. Oprócz tradycyjnego modelu, w oparciu o zakup licencji uprawniającej do korzystania z programu, można również nabyć takie prawo w modelu usługowym. Dostęp do interfejsu i danych uzyskuje się przez Internet, a dane przechowywane są w jednym z najlepiej zabezpieczonych miejsc – Centrum Danych Comarch. Płatności dokonuje się wówczas w cyklu miesięcznym.

Comarch ERP Optima obsługuje wszystkie dostępne w Polsce formy księgowości i bardzo często można spotkać oprogramowanie Comarch jako główne narzędzie zarządzające biurami rachunkowymi. Wszystkie moduły są regularnie aktualizowane, co zwalnia przedsiębiorców z konieczności ciągłego śledzenia zmian prawnych. Oprócz rozwiązań wspierających poszczególne obszary w firmie, oprogramowanie Comarch posiada również rozwiązania branżowe, np. dla biur rachunkowych, czy dla placówek medycznych.

Oprogramowanie Comarch z usługą Upgrade Podstawowy to:

  • gwarancja na system, w tym również na dostosowanie do zmieniających się przepisów prawa, prawo do nowych wersji oprogramowania,
  • możliwość korzystania z konsultacji mailowych ze specjalistami Comarch w zakresie oprogramowania Comarch ERP Optima,
  • dostęp do stron internetowych, zawierających użyteczne informacje dotyczące oprogramowania Comarch,
  • dostęp do forum dyskusyjnego umożliwiającego wymianę informacji z innymi użytkownikami programów Comarch.

Wybierz oprogramowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

Comarch – Finanse i Księgowość

czytaj więcej

Comarch – wsparcie sprzedaży i zarządzanie magazynem

czytaj więcej

Comarch – Kadry, Płace i HR

czytaj więcej

Aktualne wersje Comarch

czytaj więcej

Bezpłatne prezentacje i zakup

czytaj więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Podaj numer telefonu i adres email, skontaktujemy się!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.