Oprogramowanie MŚP

Firma MAP solutions na rynku oprogramowania dla biznesu funkcjonuje od 1992 roku. Doskonale więc zna potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców przy zakupie oraz potem przy użytkowaniu takiego oprogramowania. Oferuje standardowe rozwiązania dwóch największych producentów oprogramowania dla biznesu w Polsce, Symfonia i Comarch. Ponadto posiada bogatą listę rozwiązań, które umożliwiają dostosowanie oprogramowania dla biznesu do specyfiki danej firmy.

Oprogramowanie dla biznesu firmy Comarch

Comarch ERP Optima to oprogramowanie dedykowane dla małych i średnich firm. Wspiera pracę w biznesie w obszarach handlowych, księgowych, płacowo-kadrowych. Pomaga podejmować właściwe decyzje dzięki dopasowanym danego biznesu raportowaniu i możliwościach analitycznych. Innowacyjne rozwiązania mobilne umożliwiają podejmowanie decyzji z dowolnego miejsca na świecie. Oprogramowanie dla biznesu firmy Comarch to również rozwiązania dla firm zarówno korzystających z usług biur rachunkowych, jak i samych biur rachunkowych. Posiada również CRM oraz wsparcie dla firm mających w swojej ofercie usługę serwisu.

Oprogramowanie dla biznesu firmy Symfonia

Trzy linie produktowe umożliwiają wybór oprogramowania dla biznesu dopasowany do potrzeb danej firmy. Dla firm prowadzących uproszczoną księgowość wystarczy Symfonia Start wspierająca obszary księgowości i handlu. Dla małych i średnich przedsiębiorstw dostępne są systemy Symfonia i Symfonia ERP. Pierwszy z nich umożliwia wykonywanie rutynowych czynności wykonywanych przy prowadzeniu pełnej księgowości oraz w handlu. Symfonia ERP jest oprogramowaniem dla biznesu bardziej wymagającego. Umożliwia integrację z zewnętrznymi systemami oraz dostarcza wszystkie niezbędne informacje potrzebne do podejmowania decyzji.

Oprogramowanie dla biznesu firmy MAP solutions

Doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania dla biznesu sprawia, że MAP solutions doskonale potrafi zdiagnozować potrzeby w firmie, a potem przygotować rozwiązanie oparte na gotowych systemach firmy Comarch lub Symfonia, uzupełnione o dodatkowe raporty lub integracje usprawniające pracę w przedsiębiorstwie. W ofercie znajdują się również wyspecjalizowane i zawansowane aplikacje. Na przykład w obszarze kadrowo-płacowym, InteliHR zintegrowane z modułami kadrowo-płacowymi Symfonia lub Comarch pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, poprzez minimalizowanie ilości zbędnych nadgodzin w firmie. Oprogramowanie MAP solutions pozwala monitorować czas pracy pracowników, a potem szybko i sprawnie naliczyć wynagrodzenia w oparciu o czas pracy załogi.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Podaj numer telefonu i adres email, skontaktujemy się!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.