Comarch – Finanse i Księgowość

Infografika symbolizująca dział Finanse i Księgowość

 

WYBIERZ OPROGRAMOWANIE DOPASOWANE DO POTRZEB TWOJEJ FIRMY

Comarch ERP Optima Księga Handlowa

Moduł Comarch ERP Optima Księga Handlowa zapewnia sprawne i bezpieczne rozliczanie się za pomocą pełnej księgowości zgodnie z Ustawą o rachunkowości.

czytaj więcej

Comarch ERP Optima Księga Podatkowa

Moduł Comarch ERP Optima Księga Podatkowa jest przeznaczona dla firm rozliczających się uproszczoną księgowością. Przy takiej metodzie podstawą do rozliczania się z fiskusem jest albo Księga przychodów i rozchodów, albo ewidencja...

czytaj więcej

Comarch ERP Optima Środki Trwałe

Comarch ERP Optima Środki Trwałe pozwala na sprawną obsługę zarządzania środkami trwałymi, wartościami niematerialnymi i prawnymi oraz pozostałym wyposażeniem.

czytaj więcej

Comarch ERP Optima Chmura Standard

Comarch ERP Optima Chmura Standard to program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających z różnych branż, stawiających na innowacyjną pracę przez Internet.

czytaj więcej

iKsięgowość24

iKsięgowość24 to szeroko reklamowane miejsce, w którym biura rachunkowe i doradcy podatkowi mogą skutecznie promować swoje usługi i pozyskiwać nowych klientów.

czytaj więcej

iBard24

iBard to profesjonalna usługa do automatycznego tworzenia kopii zapasowych danych online. Dzięki iBard firma może skutecznie przeprowadzić backup i archiwizację cennych plików pochodzących m.in. z systemów do  zarządzania firmą, takich...

czytaj więcej

Comarch ERP Optima Analizy Business Intelligence

Comarch ERP Optima Analizy Business Intelligence – intuicyjne narzędzie służące do budowania raportów i analiz na bazie informacji wprowadzonych do programu Comarch ERP Optima.

czytaj więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Podaj numer telefonu i adres email, skontaktujemy się!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.