Comarch ERP Optima Chmura Standard

Comarch ERP Optima Chmura Standard to program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających z różnych branż, stawiających na innowacyjną pracę przez Internet. Zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Użytkownik ma możliwość zadecydowania o tym, jakie funkcjonalności programu będzie wykorzystywać w swojej pracy. W każdym momencie system może zostać rozbudowany o kolejne moduły.

To nowoczesny, zintegrowany program wspierający prowadzenie firmy dostępny w całości przez Internet. Dzięki niemu prosto i szybko:

 • wystawisz faktury,
 • obsłużysz magazyn,
 • przygotujesz dokumenty pracownicze,
 • kontrolować stan finansów firmy,
 • naliczysz wypłaty,
 • rozliczysz się z urzędami,
 • poprowadzisz sklep internetowy e-Sklep i wypromujesz go m.in na.: wszystko.pl,
 • otrzymasz szczegółowe raporty związane z kondycją Twojej firmy.

Co zyskujesz:

 • bezpieczeństwo – Państwa baza firmowa znajduje się w zabezpieczonej serwerowni Comarch, dzięki czemu mogą Państwo spać spokojnie, bez obawy o zniszczenie, kradzież czy zagubienie ważnych danych firmowych. Wszystkie Państwa dane są zabezpieczone i na bieżąco archiwizowane,
 • swobodę pracy – praca w wersji online pozwoli Państwu „zabrać firmę” w każde miejsce. Dzięki dostępowi do danych firmowych Online 24/7 mogą Państwo podejmować kluczowe decyzje i reagować na zmiany w firmie, gdy tylko zajdzie taka potrzeba – będąc w delegacji, u kontrahenta, czy w domu,
 • niezależność – wiemy, że początki każdej firmy są trudne, tak jak i decyzja o wdrożeniu systemu do zarządzania do wsparcia działalności firmy. Decydując się na Comarch ERP Optima Chmura Standard od samego początku otrzymują Państwo umowę na czas nieokreślony,
 • oszczędność – dzięki budowie modułowej systemu i opłatom abonamentowym, dostosowują Państwo system jak i koszty do swoich potrzeb i możliwości. Dodatkową zaletą Comarch ERP Optima Chmura Standard jest dostęp do modułów o poszerzonej funkcjonalności w cenie modułów standardowych (szczegóły w cenniku). W cenie otrzymują również Państwo wsparcie techniczne, jak i bezpłatne aktualizacje oprogramowania.
 • profesjonalizm – praca na Comarch ERP Optima Chmura Standard to praca na oprogramowaniu, z którego korzysta kilkadziesiąt tysięcy firm w Polsce. System w wersji Online jest na bieżąco aktualizowany i zawsze zgodny z aktualnymi przepisami.
Usługa Comarch ERP Optima Chmura Standard polega na udostępnianiu oprogramowania Comarch ERP Optima poprzez Internet. Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie firmą poprzez przeglądarkę internetową.

Korzyści wynikające ze współpracy z Comarch ERP Optima Chmura Standard:

Przechowywanie danych w Comarch Data

Wszystkie przesyłane dane są szyfrowane zaawansowaną technologią, wykorzystywaną np. przez największe banki w usługach bankowości internetowej. Dodatkowo informacje przechowywane w centrum danych zabezpieczane są zarówno przed fizycznym jak i wirtualnym dostępem.
Dane Klientów przechowywane są w Centrum Danych jednocześnie na kilku niezależnych serwerach, które są wyposażone w profesjonalne systemy podtrzymywania napięcia w razie awarii sieci energetycznej.
Dane wszystkich Użytkowników Comarch ERP Optima w modelu usługowym kopiowane są w cyklu 24 godzinnym (procedura wykonywania kopii bezpieczeństwa baz danych jest opisana w regulaminie usługi).
Centrum Danych jest fizycznie chronione przed nieupoważnionym dostępem i czynnikami zewnętrznymi.
Wykorzystywany jest silnik baz danych Microsoft SQL Server 2008 R2, z którego korzystają największe firmy na świecie, takie jak banki czy firmy ubezpieczeniowe.
Dane Klientów zabezpieczone są przed ewentualną ingerencją z zewnątrz oraz nieautoryzowanym dostępem wewnątrz sieci przez zastosowanie ścian ogniowych (ang. firewall).
Stosujemy nowoczesną technologię kryptografii – dane są szyfrowane przy użyciu 128- bitowego klucza SSL (Secure Socket Layer) i praktycznie są nie do przechwycenia przez osoby nieupoważnione.

Opieka konsultantów Comarch oraz iComarch24

W razie jakichkolwiek pytań do dyspozycji Klientów pozostają konsultanci techniczni, z którymi można kontaktować się telefonicznie oraz drogą elektroniczną (e-mail).

Niskie wymagania sprzętowe

Do poprawnego działania oprogramowania w modelu chmurowym wystarczy komputer lub laptop z systemem Windows 7 lub nowszym i przeglądarką oraz łącze internetowe.

Zobacz także!

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to program stworzony z myślą o rynku małych i średnich firm działających w różnych branżach. Zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne...

czytaj więcej

Aktualne wersje Comarch

czytaj więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Podaj numer telefonu i adres email, skontaktujemy się!

oddzwonimy!

Dziękujemy za zostawienie swojego numeru telefonu!

Oddzwonimy jak najszybciej.